להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 לאנצ'בוקסס מציעה מגוון רחב של תיקי אוכל תרמיים, קופסאות מזון תרמיות, תיקי נשיאה למזון, צידניות אישיות ובקבוקי שתיה אקולוגיים מטובי היצרנים בעולם.

ילדי בית הספר והגן ימצאו את תיקי האוכל התרמיים של לאנצ'שיק ושל ואלירה המתאימים לשמירה על כריך לארוחת הבוקר, לצד תרמוסים למזון של אלאדין, אסיאן ולאקן לשמירה על חום ארוחת הצהריים.

גם אלו שזקוקים לאחסון ארוחת צהריים לעבודה או לטיולים ימצאו כאן את מבוקשם עם מגוון רחב של קופסאות מזון תרמיות וסירי תרמוס.

בנוסף, אנו מציעים גם מגוון בקבוקי שתיה אקולוגיים של לאקן מספרד ושל קיד-בייסיק מארה"ב.

אתר לאנצ'בוקסס מופעל ומנוהל על ידי כתום מוצרי איכות בע"מ, זכיינית ונציגת לאקן בישראל, בקבוקי השתיה המובילים בישראל ובעולם. על פי המסורת שלנו והסטנדרטים של לאקן, רמת השירות ושביעות רצון לקוחותינו הינם הדבר החשוב לנו ביותר. לכן גם עשרות אלפי לקוחות בישראל בוחרים בנו שוב ושוב במשך שנים.

את חנות לאנצ'בוקסס הקמנו כאח הקטן של אתר לאקן (www.laken.co.il) על מנת לרכז את מגוון המוצרים הקיימים בשוק לאחסון מזון בבית ומחוץ לבית, תיקי אוכל תרמיים וקופסאות מזון תרמיות. אנו שוקדים כל העת להרחיב את מגוון המוצרים ואם יש לכם רעיון למוצר שחסר, אל תהססו לפנות אלינו ולהציע. 
 
לייבסיטי - בניית אתרים